کابینت آشپزخانه

مقالات و مطالب آموزشی کابینت آراکس
کابینت­ آشپزخانه سفید

کابینت­ آشپزخانه سفید

11 نوامبر 2018

کابینت­ آشپزخانه سفید، سبب تمیزتر دیده شدن منزل و بالاتر رفتن بهداشت آشپزخانه نیز می شوند و دارای این عیب هستند که همیشه می بایست بهداشت و تمیزی رعایت شود که البته به نوعی توفیق اجباری محسوب می شود!!!. شرکت ما به دوستان عزیزی که قصد استفاده از کابینت­ آشپزخانه سفیدرا دارند این پیشنهاد را می دهد که حتماً از یک رنگ متضاد نیز استفاده شود . مثلاٌ بین کابینت های زمینی و دیواری از رنگ سفید ، قهوه­ای و یا مشکی استفاده شود. یا اینکه کشوهای کابینت از همین رنگها استفاده شود.کابینت آشپزخانه سفیددر کشور ما جزو بیشترین و کاربردی ترین نوع میباشد.که اگر هم به طور کامل از این رنگ استفاده نشود با تلفیق آن با رنگهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرد که محصول بسیار زیبا و دلنشینی را این سیستم بوجود میاورد.

نوع ورق درکابینت­ آشپزخانه سفید

نوع ورق بکار رفته در کابینت آشپزخانه سفید بیشتر از نوع ورق های هایگلاس است. به دلیل براق بودن این ورق ها زیبایی دوچندان می شود. برای کسانی که وضعیت مالی بهتری دارند می توان ورق های نیمن کریستال را پیشنهاد نمود. برای مشاهده نمونه کار با ورق نیمن پلی گلاس و یا ورق  ام دی اف نیمن کریستال آلمان به گالری مراجعه کنید.واز دیدن نمونه کارها لذت ببرید.و برای مشاوره با ما تماس بگیرید.امیدواریم بتوانیم بهترین انتخاب را در کنار شما داشته باشیم.

استفاده از رنگ سفید در کابینت آشپزخانه سبب بزرگتر دیده شدن فضا و دل بازتر شدن آن می شود. استفاده از این رنگ در آشپزخانه های بخصوص در متراژ پایین حتماً توصیه می شود. رنگ سفید در کابینت آشپزخانه به دلیل اینکه نیاز به رسیدگی و نظافت دارد سبب همیشه پاکیزه بودن محل مورد استفاده می گردد. برای همین است که مکانهایی که در آنها پاکیزیگی اهمیت زیادی دارد اکثراً از رنگ سفید استفاده می کنند. نظیر کلینیکهای درمانی و بیمارستانها.

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

شماره تماس دفتر مرکزی : ۸۸۴۷۵۷۴۸-۲۱

اگر دوست دارید درباره ی کابینت های ممبران و کابینت های  ام دی اف و یا کابینت های پلیشی و کابینت هایگلس بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید