کابینت آشپزخانه

مقالات و مطالب آموزشی کابینت آراکس
کابینت آشپزخانه پولیشی

کابینت آشپزخانه پولیشی

15 اکتبر 2019

کابینت آشپزخانه پولیشی

کابینت آشپزخانه پولیشی

کابینت پولیشی جز خاص ترین نوع رنگ بر روی ام دی اف و چوب محسوب می گردد که به دلیل حساسیت بالا تولیدی بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد و هزینه های اجرایی آن بسیار بالا می باشد.
کابینت پولیشی دلیل بالا بودن قیمت اجرایی این نوع کابینت یا کمد و یا هرنوع محصول دکوراتیو و غیره این محصول استفاده از رنگ ایستاده که خود قیمت بالایی دارد و نیز روش پاششی آن می باشد که بایستی در محیطی کاملا ایزوله و عاری از هرگونه گرد و غبار انجام گیرد که آماده سازی این فضا هزینه بالایی را دارا می باشد.

کابینت آشپزخانه پولیشی

با توجه به سختی و نیاز به دقت بالای این نوع تولیدات ورود ماشین آلات کاملا مجهز و تمام اتوماتیک چیز عجیبی تلقی نمی شود،اما با ورود این دستگاه ها باز هم هزینه های سنگین اجرایی این پروژه ها تغییر ننموده و همچنان گران می باشد،مهم این است که قیمت خط تولید این دستگاه ها مبلغی بالغ بر ۱٫۵ میلیارد می باشد که چنین سرمایه گذاری در حال حاضر کار پر ریسکی می باشد.
کابینت هایی که چهارچوب ساختاری آن ها قابل رویت است و دربهای آن ها معمولا طرحی برجسته دارند و حس زیبایی و شاید هم سلطنتی خاصی را به آشپزخانه می بخشد.
بارزترین مشخصه کابینت کلاسیک خلق فضای صمیمی و نوستالژیک آشپزخانه است به این صورت که نهایتا آشپزخانه ای تمام چوب را برای شما تداعی می کند.

کابینت آشپزخانه پولیشی

درب ها و تاج ابزار خورده متنوع،سرستون های منبت کاری شده و یک نمای تاریخی مشخصه اصلی کابینت های کلاسیک است که همچنان پرطرفدار است.
کابینت های کلاسیک ظاهری شلوغ و سنتی دارند و باید تاج و زیر چراغ و پاخور حجیمی داشته باشد و فقط در رنگ های مات موجود می باشد،در کابینت کلاسیک میتوان از رنگ های سفید و هم خانواده قهوه ای یک نمایش چوبی کامل ساخت.

 

اگر دوست دارید درباره ی انواع کابینت آشپزخانه ، کابینت های ممبران و کابینت های  ام دی اف  و یا کابینت های هایگلس بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید

مطالب زیر را نیز مطالعه کنید

کابینت آشپزخانه چه رنگی خوب است

تزئینات جانبی در کابینت آشپزخانه

ترکیب رنگ سفید با دیگر رنگ‌ها در کابینت آشپزخانه

نکاتی در مورد تعویض کابینت آشپزخانه

با رعایت نکاتی ساده، انرژی مثبت ترین خانه را داشته باشید!

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

 

شماره تماس دفتر مرکزی : ۸۸۴۷۵۷۴۸-۲۱

 

کابینت آشپزخانه پولیشی