کابینت آشپزخانه

مقالات و مطالب آموزشی کابینت آراکس
مبلمان گوتیک

مبلمان گوتیک

7 نوامبر 2020

مبلمان گوتیک در دوره ی قرون وسطایی حدود سال ۱۱۳۱ در فرانسه آغاز و تا ۱۱۱۱ میلادی طول کشید. دوره های بعد را در انگلستان، آلمان و اسپانیا میبینیم که این سبک به خصوص در کلیساهای سر به فلک  کشیده به وفور دیده میشود. معماری این دوره بر فرم و دکور تأثیر میگذارد. به طور مثال دیوارهای ضخیم و زمخت دارای ظرافت می شوند و تزئینات دایره واری روی پنجره ها، و المان های جناقی پدیدار میشوند. در این دوره حتی مبلمان کلیساها و حتی برای نجیبزادگان هم تغییر میکند. مبلمان رومانسک دیگر پاسخگوی نیازهای این دوره نبود .در این دوره گوتیک نجارها روی تخته ها، نازک کاری می کردند. این مبلمان تأثیر به سزایی بر مبلمان های دوره های بعد از خود گذاشته است.

مبلمان دوره گوتیک متشکل است از:

  1. تروهه
  2. فرم های جعبه ای نشین
  3. تخت های با سقف
  4. میزهای هنرمندانه جعبه ای
  5. صندلی با پشتی
  6. و بالاخره گنجه ها که مبلمان لوکس این دوره محسوب میشود.

اطلاعات بیشتر در مورد دکوراسیون داخلی

اطلاعات بیشتر در مورد مبلمان در دکوراسیون داخلی

 

اگر دوست دارید درباره ی انواع کابینت آشپزخانه ، کابینت های ممبران و کابینت های  ام دی اف و یا کابینت های پلیشی و یا کابینت های هایگلس بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید

 

 

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

۲۱-۸۸۴۷۵۷۴۸