کابینت آشپزخانه

مقالات و مطالب آموزشی کابینت آراکس
نکاتی در مورد تعویض کابینت آشپزخانه

نکاتی در مورد تعویض کابینت آشپزخانه

22 سپتامبر 2019

نکاتی در مورد تعویض کابینت آشپزخانه

پس از چند سال استفاده از کابینت آشپزخانه که قلب خانه می­باشد، خانواده تصمیم می‌گیرد کابینت آشپزخانه را نو کند؛ ولی هنگام تصمیم گیری با دنیایی از مدل­ها و نام­ها و قیمت­ها مواجه می­شوند که کار را برای آن‌ها سخت می‌کند و شاید نتوانند یک تصمیم معقول با این همه آلترناتیو داشته باشند. آکادمی در این مطلب نکاتی در مورد تعویض کابینت آشپزخانه برای گرفتن یک تصمیم منطقی برای تعویض کابینت آشپزخانه ارائه می­دهد.

اولین قدم بررسی لوکیشن کابینت آشپزخانه از نظر اندازه

اولین قدم برای انتخاب به منطقی بررسی لوکیشن و محل آشپزخانه از نظر اندازه می­باشد. با بررسی اندازه آشپزخانه می­توانیم تا حدی سبک کاری خود را مشخص کنیم چون اصولاً در آشپزخانه­های کوچک کابینت آشپزخانه کلاسیک جلوه خوبی را ندارد و مجبوریم در این نوع کابینت آشپزخانه به سراغ سبک‌های نئوکلاسیک و مدرن برویم. اصولاً آشپزخانه­های کمتر از ۹ متر مربع برای سبک کلاسیک در کابینت آشپزخانه مفید نیستند.

سبک کلاسیک یا مدرن یا نئوکلاسیک در کابینت آشپزخانه

پس از بررسی محل قرارگیری کابینت آشپزخانه و در آشپزخانه­های با اندازه معقول و بزرگ می­توانیم روی سه سبک مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک فکر کنیم که هر کدام از این­ها با یک طراحی حرفه­ای در کابینت آشپزخانه می­تواند جلوه­ای خاص به محل زندگی ما بدهد. البته باید دقت کرد اجرای کابینت کلاسیک بسیار ظریف­تر و حرفه­ای­تر می­باشد. پس در انتخاب شرکت مورد نظر دقت شود. شرکت آراکس باسابقه ۱۵ ساله در تولید کابینت کلاسیک آماده راهنمایی شما می­باشد.

 

تعویض کابینت آشپزخانه

هزینه کابینت آشپزخانه یک مورد تأثیرگذار

مقدار هزینه مورد نظر خانواده می­تواند یک آیتم بسیار تأثیرگذار در تصمیم­گیری نوع کابینت آشپزخانه داشته باشد. اصولاً رنج قیمت کابینت­های کلاسیک از مدرن بیشتر است ولی این یک قانون کلی نمی‌باشد. پس قبل از تصمیم‌گیری مقدار هزینه­کرد خانواده برای کابینت آشپزخانه باید مشخص شود و بر اساس آن تصمیم­گیری کنیم.

محل قرارگیری خانه برای تصمیم ­گیری کابینت آشپزخانه

محل قرار گیری خانه از لحاظ اقلیمی یک آیتم تأثیرگذار در انتخاب کابینت آشپزخانه می­باشد. اصولاً در اقلیم­های سرد، گرم، معتدل و مرطوب هرکدام باعث محدودیت‌هایی در انتخاب نوع کابینت داریم. به‌طور مثال در نواحی مرطوب بهتر است از کابینت­های با بدنه نئوپان استفاده نشود. در مقاله­های بعدی توضیحات مفصل­تری درباره اقلیم و کابینت آشپزخانه خواهیم داد

 

این مطالب هم مطالعه کنید

 

اگر دوست دارید درباره ی انواع کابینت آشپزخانه ، کابینت های ممبران و کابینت های  ام دی اف و یا کابینت های پلیشی و یا کابینت های هایگلس بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید

 

 

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

 

شماره تماس دفتر مرکزی : ۸۸۴۷۵۷۴۸-۲۱