کابینت آشپزخانه

مقالات و مطالب آموزشی کابینت آراکس
چیدمان کابینت آشپزخانه های کوچک

چیدمان کابینت آشپزخانه های کوچک

20 نوامبر 2018

چیدمان کابینت آشپزخانه های کوچک

دریک آشپزخانه کوچک هم میتوان احساس خوبی داشت. هم میتوان از کار در آن لذت برد. چیدمان کابینت اشپزخانه های کوچک فقط به یکسری ایده های خلاقانه و هوشمندانه نیاز دارند تا یک آشپزی لذت بخش را برای شما به ارمغان بیاورند. ایده هایی که با اجرای آن ها کارآمدترین آشپزخانه را خواهید داشت.

۱-به چیدمان وسایل توجه ویژه ای داشته باشید

درباره ی نحوه چیدمان وسایل خود داخل کابینت ها به این نکته توجه داشته باشید که اقلام خود را با توجه به میزان استفاده ای که از آن ها دارید بچینید.اقلامی که زیاد استفاده میکنید را در کابینت های پایین بگذارید.تا دسترسی راحت تری به آن ها داشته باشید.

۲-حضور ماشین لباسشویی در آشپزخانه ضرورتی ندارد

ممکن است فکر کنید که آشپزخانه محل مشخصی برای قرار دادن ماشین لباسشویی است,اما در خانه های غربی اکثراً ماشین لباسشویی را در حمام میبینید. بنابراین اگر شما ظرفیت محدودی در آشپزخانه خود دارید به راحتی میتوانید ماشین لباسشویی را به حمام انتقال دهید. اگر در حمام هم جایی برای آن پیدا نکردید به مکان های دیگری مثل زیر پله,بالکن ها و…فکر کنید.چیدمان کابینت آشپزخانه های کوچک

۳-ماشین ظرفشویی اولویت نیست

برای آشپزخانه های کوچک استفاده از ضرورتی ندارد.به جای تعبیه یک مکان برای ماشین ظرفشویی جای آن را به یک سینک دوبل بزرگ بدهید که بسیار کارآمدتر از یک ماشین ظرفشویی است.

۴-فضای بلااستفاده نداشته باشید

مکان هایی در آشپزخانه ها وجود دارد که معمولاً مورد توجه قرار نمیگیرند در صورتی که با چند ایده ساده این مکان ها به مکان هایی کاربردی تبدیل می شوند. جاهایی مثل کنج های آشپزخانه,زیر کابینت ها و… این جا ها را با یک طراحی مناسب میتوان به مکانی مناسب برای اقلامی که زیاد استفاده نمیشوند,تبدیل کرد.

مثلاً استفاده از صفحه های مغناطیسی در دیواره های داخلی کابینت ها یک ایده کاربردی برای چیدمان ظروف فلزی در آشپزخانه است.استفاده از شلف های دیواری برای گوشه هایی از دیوار که امکان نصب کابینت نیست نیز به شما برای چیدمان وسایل کمک خواهد کرد.چیدمان کابینت آشپزخانه های کوچک

۵-ساده ترین ها بهترین ها هستند

سعی کنید ساده ترین طرح هارا برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.هیچ چیز به اندازه ی سادگی یک مکان کوچک را بزرگ جلوه نمی دهد.

دیوار های روشن,وسایل روشن و اقلام انعکاس دهنده ی نور دوستان خیلی خوبی برای شما در محیط های کوچک هستند.

کابینت های سفید بهترین گزینه انتخابی برای آشپزخانه های کوچک است.

اگر دوست دارید درباره ی کابینت های ممبران و کابینت های  ام دی اف و یا کابینت های پلیشی و یا کابینت های هایگلس بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

شماره تماس دفتر مرکزی : ۸۸۴۷۵۷۴۸-۲۱

 

چیدمان کابینت آشپزخانه های کوچک