کابینت آشپزخانه

مقالات و مطالب آموزشی کابینت آراکس
قیمت کابینت آشپزخانه در تهران

قیمت کابینت آشپزخانه در تهران

18 دسامبر 2019

قیمت کابینت آشپزخانه

قیمت کابینت آشپزخانه در تهران و دیگر نقاط کشور بر مبنای قیمت مواد اولیه ارزش‎گذاری می‌شود. ولی بر طبق اصول اولیه کشور ما با توجه به این که شهر تهران پایتخت و مرکز پخش مواد اولیه به اقصی نقاط کشور هست.

اصولاً قیمت اولیه این محصول در تهران نسبت به دیگر شهرها پایین‌تر هست و به این امر نیز باید واقف شد که امکانات تولید انواع دکوراسیون داخلی در این شهر نیز باعث پایین آمدن قیمت آن می‌شود. در شرایط کلی قیمت نهایی به عوامل زیادی مانند ام‌دی‌اف به کار رفته، پی وی سی، یراق‌آلات و نیروی کار بستگی دارد که در همه این عوامل تلورانس قیمت در تهران بسیار کمتر از دیگر شهرها هست. ولی ذکر این نکته حائز اهمیت است که در بسیاری موارد با محاسبه قیمت تمام شده و هزینه حمل به دیگر نقاط کشور حتی برای مشتری به‌صرفه است .که سفارش خود را در تهران ثبت کند و محصول نهایی را در شهر خود تحویل و نصب کند.

 

قیمت کابینت آشپزخانه در نقاط مختلف شهر تهران

با توجه به وسعت شهر تهران و دارا بودن محله‌های بسیار زیاد یک بحث دیگر که می‌توان در این محال ذکر کرد.

قیمت  این محصول در نقاط مختلف شهر تهران هست. در پایتخت به‌طور کلی محله‌های زیادی وجود دارند که مرکزیت اصلی فروش کابینت آشپزخانه می‌باشند .و به‌طور حتم شما در هر محله‌ای شوروم‎هایی دیده‌اید که محل فروش این محصول می‌باشند. ولی چند محله‌ای وجود دارد که مرکزیت اصلی می‌باشند: خیابان سهروردی، خیابان شیراز، بنی هاشم، بلوار ابوذر جزو بزرگترین مرکزهای فروش می‌باشند.

ولی به لحاظ قیمتی اصولاً خیابان سهروردی و شیراز جزو گرانترین محله‌های فروش می‌باشند .که اصولاً قیمت نهایی آن‌ها بسیار با دیگر محل‌ها فاصله داردو بیشتر محل رفت و آمد قشر ثروتمند تهران می‌باشند. محله بنی هاشم و ابوذر جزو خیابان‌هایی است که کسبه آن دارای قیمت‎های متعادل‌تری هستند ولی ذکر این نکته حائز اهمیت است که در همه محله‌های تهران باید با تحقیق و دیدن نمونه کارهای برند مورد نظر از اعتبار آن اطمینان کافی را حاصل کرد و به دیدن نمونه کارهای شوروم بسنده کرد. مجموعه آراکس با داشتن نمونه کارهایی در نقاط مختلف شهر تهران و حتی کشور یکی از برندهای مطرح این بخش هست .و آماده ارائه انواع محصولات لوکس و متوسط در ساخت هست.

کابینت آشپزخانه-تفاوت‌های بین کابینت آشپزخانه ام‌دی‌اف ملامینه و هایگلاس

 

نحوه قیمت گیری کابینت آشپزخانه در شهر تهران

بهترین نوع مطمئن شدن از قیمت تمام شده طرح دلخواه استعلام گرفتن قیمت از چند شرکت مطرح است. در ابتدا با جستجو در شهر تهران چند شرکت مطرح را گزینش کنید و پس از آن با انتخاب طرح نهایی خود از این شرکت‌ها استعلام قیمت بخواهید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که در هیچ از موارد به قیمت متری محصول بسنده نکنید .و از پیمانکار انتخاب شده قیمت تمام شده کار را بخواهید به علت اینکه بسیاری از شرکت‌ها در ابتدا با این ترفند قیمت تمام شده را نمی‌دهند و با پایین آوردن قیمت متر طول خود باعث فریب مشتری می‌شوند. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید با توجه به طرح خود و یک طرح واحد از چند پیمانکار قیمت نهایی را بخواهید .به علت اینکه قیمت نهایی از طرحی با طرح دیگر حتی در یک آشپزخانه با یک متراژ واحد ممکن است.

تفاوت‌های زیادی داشته باشد. همیشه از یک طراح حرفه‌ای یک طرح نهایی را بخواهید و پس از انتخاب کردن طرح نهایی خود قیمت را استعلام کنید.

 

آیتم‌های مؤثر در قیمت نهایی کابینت

قیمت نهایی محصول همیشه و در همه مراحل مهم‌تری عامل در انتخاب یا عدم انتخاب شرکت مورد نظر هست. آیتم‌های مؤثر در قیمت نهایی این محصول در تهران چندین مورد هست از جمله از مهم‌ترین آن‌ها نوع کابینت ام‌دی‌اف رنگی آن هست. اصولاً در کارهای مدرن قیمت در رده بندی ام‌دی‌اف معمولی، هایگلاس و هایگلاس خارجی هست.

در کارها کلاسیک رده بندی قیمتی از ممبران ـ روکش چوبی و چوبی هست. آیتم دیگری که مؤثر هست یراق‌آلات به کار رفته در محصول نهایی است.

نوع لولا و ریل‌ها و دستگیره از آیتم‌های بسیار مهم هست. بیشتر بازار تهران از محصولات چینی در یراق اشباع شده است که قیمت‌های تقریباً یکسان دارند.

آیتم‌های مؤثر در قیمت نهایی کابینت

یراق‌آلات لوکس مانند: برند بلوم باعث افزایش چشمگیر قیمت نهایی می‌شوند. رنج قیمتی دستگیره نیز بسیار گسترده است که در تهران ارزان‎ترین محله در خرید یراق‌آلات که مرکزیت همه کشور را در پخش محصول دارد حسن آباد تهران هست که همه برندهای چینی و حتی برندهای مطرح در آنجا جمع می‌باشند. آیتم مؤثر دیگر در قیمت نهایی رویه کابینت هست.

این آیتم نیز جزو مهم‌ترین موردها هست. صفحه رویه ۳ سانت ام‌دی‌اف ۵ سانت ام‌دی‌اف، کورین و کوارتز جزو رده بندی قیمتی رویه کابینت هست. عرض استاندارد رویه ۶۰ سانتی‌متر هست و در عرض‌های بیشتر ضریب قیمتی می‌خورد. همه آیتم‌های بالا سرجمع قیمت نهایی طرح انتخابی را برای مشتری مشخص می‌کند. کم یا زیاد هر یک از این‌ها تأثیر بسزایی دارد.

** جمع بندی و سخن آخر **

با توجه به آیتم‌های ذکر شده .قیمت کابینت آشپزخانه در تهران

جمع بندی این قضیه به این صورت شد که ابتدا پلان مورد نظر را برداشت کردن طبق پلان موردنظر با استفاده از یک طراح حرفه‌ای طرح نهایی خود را انتخاب و با جستجو در سطح اینترنت و یا دیگر مراجع شرکت‌های مورد نظر را انتخاب و استعلام قیمت نهایی را از آن‌ها گرفته و تصمیم‌گیری کنیم. ولی در نظر داشته باشیم کیفیت بسیار مهمتر از قیمت کار هست.

 

اگر دوست دارید درباره ی انواع کابینت آشپزخانه ، کابینت های ممبران و کابینت های  ام دی اف و یا کابینت های پلیشی و یا کابینت های هایگلس بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید

 

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

 

شماره تماس دفتر مرکزی : ۸۸۴۷۵۷۴۸-۲۱