کابینت آشپزخانه

مقالات و مطالب آموزشی کابینت آراکس
مزایا و معایب کابینت های هایگلاس

مزایا و معایب کابینت های هایگلاس

26 نوامبر 2018

مزایا و معایب کابینت  هایگلاس

مزایا و معایب کابینت های هایگلاس

مزایا و معایب کابینت های هایگلاس

 

کابینت های هایگلاس جزو یکی از پرطرفرارترین دسته ها در کابینت آشپزخانه است انتخابی برای بسیاری از سلیقه هاست. درخشش این کابینت ها ظرافت عمیقی به آشپزخانه شما میدهد.

یکی از دلایل محبوبیت این کابینت ها درخشش و انعکاس نور از سطح آن هاست که این عملکرد آن ها زیبایی چشمگیری به آشپزخانه شما میبخشد. در بین علاقه مندان به سیستم مدرن در آشپزخانه کابینت های هایگلاس سفید طرفداران زیادی دارد. این سیستم بهترین انتخاب برای کابینت های کوچک آپارتمانی است، زیرا این کار به بزرگتر نشان داده شدن محیط آشپزخانه شما کمک شایانی میکند.

۱- هایگلاس سفید، بزرگنمای آشپزخانه شما

سطح براق کابینت های هایگلاس با انعکاس نور از سطح خود، کمک میکند که فضای آشپزخانه شما بزرگتر و بازتر از حالت عادی خود به نظر برسد. در بین طیف رنگی این کابینت ها، رنگ سفید آن بیشترین بازدهی را در این زمینه دارد، در نتیجه بیشترین محبوبیت را در بین مخاطبان سیستم مدرن دارد.

مزایا و معایب کابینت های هایگلاس

۲- نظافت بی دردسر با کابینت های هایگلاس

یکی از مزایای کابینت های هایگلاس سطح صیقلی و براق آن هاست، که این ویژگی آن ها باعث میشود که هنگام نظافت آن ها خیلی راحت آلودگی ها را از سطح آن ها پاک کنید. برخلاف کابینت های چوبی که روش نظافت و مراقبت از آن ها کمی دردسر دارد، تنها و بهترین وسیله مورد نیاز برای اینکه شما کابینت های هایگلاس خود را مثل روز اول ببینید، تنها یک دستمال میکروفایبر است. این دستمال ها بدون بر جا گذاشتن اثری از گرد و خاک، درخشش بی نظیری به کابینت های شما میدهند.

۳- در کنار مزایا معایبی هم دارد

کابینت های هایگلاس در کنار تمام مزایایی که برای شما دارد، معایبی هم دارد که طیف مخاطبان آن را ممکن است کمی کاهش دهد.

سطح براق این کابینت ها باعث میشود که گرد و خاک و اثر انگشت نسبت به کابینت های مات، خیلی زودتر خود را نشان میدهند و این تصویر خوبی به آشپزخانه شما نمیدهد.

در این بین کابینت های هایگلاس تیره در این مورد خیلی قوی تر عمل میکنند. واین اصلا گزینه مطلوبی نیست. در حالی که رنگ های روشن در این زمینه انتخاب بهتری محسوب میشوند. اگر شما فرزند کوچکی در منزل خود دارید، یا خیلی به نمای ظاهری کابینت های خود اهمیت میدهید، بهتر است از رنگ های روشن در سیستم آشپزخانه خود استفاده کنید.

۴- یک پیشنهاد خوب برای کاهش حداقلی معایب

در نمای ظاهری آشپزخانه کابینت های هوایی بیشترین سهم را دارند. پس یک ترکیب فوق العاده برای آشپزخانه شما استفاده از رنگ های روشن برای کابینت های هوایی و رنگ های تیره برای کابینت های زمینی است. در زمینه برای انتخاب رنگ ها حتماً از اقراد متخصص مشورت بگیرید.

 

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

شماره تماس دفتر مرکزی : ۸۸۴۷۵۷۴۸-۲۱

اگر دوست دارید درباره ی کابینت های ممبران و کابینت های  ام دی اف و یا کابینت های پلیشی بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید

مزایا و معایب کابینت های هایگلاس