کابینت آشپزخانه

مقالات و مطالب آموزشی کابینت آراکس
طراحی یک اشپزخانه با محیطی با نشاط

طراحی یک اشپزخانه با محیطی با نشاط

29 جولای 2019

طراحی یک اشپزخانه با محیطی با نشاط

بهترین دکوراسیون آشپزخانه را خودتان بچینید قصد داریم تا در خصوص کارهایی که میتوانید در آشپزخانه خانه تان انجام داده و بدون پرداخت هزینه دستمزد به کارگر یا متخصصان دیگر، آن را تبدیل به مکانی با نشاط کنید، نکاتی را به شما یادآور شویم.

به خاطر داشته باشید که آشپزخانه برای خانم های خانه دار، خانه دوم محسوب میشود چون مدت زمان تقریبا قابل توجهی را در آن سپری میکنند پس باید از همه نظر، مکانی شاد و غیر کسالت آور باشد. نکته نخست در این میان، رنگ آمیزی دیوارهای آشپزخانه است. سعی کنید که برای رنگ آمیزی دیوارهای آشپزخانه است، سعی کنید که برای رنگ آمیزی دیوارهای آشپزخانه از ترکیب رنگ های مختلف استفاده کنید.

بهترین دکوراسیون آشپزخانه را خودتان بچینید

مثلاً ضروری نیست تا تمامی دیوارهای آن را به یک رنگ درآورید. اگر حتی آشپزخانه شما تنها ۲ دیوار دارد، دیوارهای آن ها را به دو رنگ تیره و روشن تر از یک طیف رنگی در آورید.

این ابتکار عمل موجب انبساط خاطر بیشتر به هنگام کار در این مکان میشود. نکته بعدی کابینت هاست. به دلیل حجم قابل توجهی که کابینت ها در آشپزخانه به خود اختصاص می دهند، توجه به رنگ آنها نیز بسیار مهم است. اگر تمایل به تغییر رنگ آن ها دارید، میتوانید برای وارد کردن نشاط بیشتر به آشپزخانه، کابینت های بالایی را به یک رنگ شاد مثلا شکلاتی روشن و کابینت های پایین را به رنگ شکلاتی تیره درآورید. در برخی منازل حتی دیده شده است که کشوهای کابینت نیز به رنگی تیره یا روشن تر از رنگ واحد کابینت ها در آمده است. این ها تماماً ابتکار عمل و خلاقیت شما را نشان میدهد.

برای شادتر کردن محیط آشپزخانه میتوانید از لوستر های فانتزی و البته ارزان قیمت استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که نور کافی در سراسر آشپزخانه منتشر شود چون در غیر این صورت با مشکلات مزمن روبه رو خواهید شد.

در این میان استفاده از لوستر های حصیری و چوبی که سبکی خاص هم دارند توصیه میشود، سعی نکنید که روی کابینت ها با چیدن لوازم مختلف آشپزی شلوغ کنید چون مطمین باشیدبه هنگام کار کردن دچار سردرگمی و کلافگی خواهید شد.

در پایان توجهتان را به پرده ها معطوف میکنیم. معمولاً در هر آشپزخانه ای حداقل یک و حداکثر ۲ تا ۳ پنجره وجود دارد. سعی کنید از پرده های کوتاه و نازک برای پنجره ها استفاده کنید. البته برای راحت تر کار کردن در آشپزخانه، میتوانید از شیشه مات کن های موجود در بازار استفاده کنید.

بهترین دکوراسیون آشپزخانه را خودتان بچینید

 

این مطالب هم مطالعه کنید

 

اگر دوست دارید درباره ی انواع کابینت آشپزخانه ، کابینت های ممبران و کابینت های  ام دی اف و یا کابینت های پلیشی و یا کابینت های هایگلس بیشتر بدانید روی عناوین کلیک کنید

 

 

گروه مهندسی آراکس با داشتن کادر مجرب و متخصص در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن آماده ارائه مشاوره به شماست با ما تماس بگیرید تا با بازدید از فضای شما از مشاوره رایگان و تعین قیمت کارشناسان بهره مند شوید.

 

شماره تماس دفتر مرکزی : ۸۸۴۷۵۷۴۸-۲۱