دپارتمان طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی زیر نظر مهندسان آراکس در زمینه اجرای دکوراسیون داخلی محیط های مسکونی و تجاری با متریال های روز دنیا و با بهره گیری از نظرات پزشکان متخصص در زمینه چیدمان تخصصی مطب های دندانپزشکی و پزشکی به مدت سه سال به صورت مستقل در بخش های ذکر شده فعالیت میکند.

null
کاغذ دیواری
تنوعی از بروزترین کاغذ دیواری ها
مشاهده آلبوم
null
پوستر
تنوعی از بروزترین پوسترها
مشاهده آلبوم
null
کفپوش
تنوعی از با کیفیت ترین کفپوش ها
مشاهده آلبوم
null
پرده
تنوعی از جدیدترین پرده ها
مشاهده آلبوم

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

تمامی ما انسانها در اعماق وجود خود به دنبال آرامش هستیم. اگر از فردی پرسیده شود در چه مکانی بیشترین آرامش را دارد بدون شک جواب آن فرد خانه است. خانه مکانی است که اعضای خانواده دور هم جمع می شوند و در مورد اتفاقات روزانه خود صحبت می کنند.

فضای داخلی خانه می تواند این آرامش را دو چندان کند. زمانی را تصور کنید که خانه شما بهم ریخته است فکر نکنم فردی در چنین خانه ای احساس آرامش داشته باشد. بنابراین دیزاین و طراحی فضای داخلی خانه در ایجاد آرامش بین اعضای خانواده بسیار اهمیت دارد.

امروزه طراحان سعی می کنند بیشتر از سبک مدرن برای طراحی و دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنند. همچنین نقش دکوراسیون داخلی از لحاظ معیارهای روانشناسی دارای اهمیت بسیار بالای است.

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل از اهمیت بسیار بالای برخوردار است و در بسیاری از دانشگاه ها به عنوان یک رشته تحصیلی تدریس می شود و به طراحان الگوها و سبک های مدرن و کلاسیک تدریس می کنند.

 چه عواملی را باید در زمان طراحی و دکوراسیون منزل مد نظر داشته باشیم؟

  1. عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی

زمانی که می خواهید طراحی ساختمان را شروع کنید باید عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی را بررسی و مدنظر بگیرید. طراح دکوراسیون داخلی باید با استفاده از عواملی مانند نورپردازی و چیدمان مبلمان بتواند فضای ساختمان را به موارد مختلفی مانند اتاق خواب، نشیمن، اتاق بچه و …. تقسیم کند.

  1. تعداد افرادی که در ساختمان زندگی می کنند

طراح دکوراسیون داخلی باید به تعداد افرادی که در خانه زندگی می کنند دقت داشته باشد. زیرا نیازهای یک خانواده پر جمعیت با یک فردی که تنها زندگی می کند بسیار متفاوت است.

  1. در نظر گرفتن آرامش و آسایش خانواده در طراحی منزل

یکی از مواردی که باید طراح در مورد دکوراسیون داخلی منزل در نظر بگیرد، آسایش و آرامش افرادی هست که در ساختمان زندگی می کنند. اگر محل زندگی و کار شما دارای شرایط مناسب نباشد شما در آن احساس آرامش نخواهید کرد و برای شما یک فضای سنگین و کسالت بار به وجود می آورد.

  1. در نظر گرفتن ویژگی های ساختمان برای دکوراسیون داخلی

طراحان قبل از شروع به کار باید ویژگی های مختلفی مانند منظره اتاق، نور طبیعی و خصوصیات معماری ساختمان را برای دکوراسیون داخلی در نظر بگیرد. در واقع طراح باید از جنبه های مختلف این ویژگی ها بیشترین استفاده را ببرد.

سخن آخر>> بازسازی و یا نو سازی منزل و یا محل کار خود را با بهترین دکوراسیون داخلی و با استفاده از بهترین متریال به گروه  آراکس  بسپارید