بازسازی ساختمان - ساخت و بازسازی

بازسازی ساختمان  – گروه مهندسی آراکس با تکیه به تیم مهندسان عمران و معماری در زمینه ساخت و بازسازی در یک دپارتمان مستقل فعالیت دارد. پروژه های اجرا شده تا به امروز در زمینه پروژه های مسکونی و ویلا سازی به صورت زیر می باشد.

بازسازی و نوسازی ساختمان  یکی از شاخه های پرطرفدار معماری و طراحی داخلی است. با نوسازی ساختمان های اداری ظاهر کسل کننده آن تغییر می کند و روحیه کارمندان کرده و بازده کاری افزایش پیدا می کند.

بازسازی انواع ساختمان

یکی از پر رفت و آمدترین مکان ها در سطح شهر ساختمان های اداری هستند. این ساختمان ها محل رفت و آمد پرسنل و ارباب رجوع است. بنابراین باید دارای زیبای و جلوه باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید که در امر بازسازی و زیبا سازی ساختمان اداری نباید هیچگونه تعللی صورت بگیرد.

طراحان برای بازسازی ساختمان های اداری از سبک های مدرن بیشتر استفاده می کنند. زمانی که طراح می خواهد نوسازی ساختمان اداری را شروع کند تمامی بخش ها مانند دیوارها، کف و سقف را تخریب می کند. در انتخاب پوشش ها برای دیوار، سقف و کف در ساختمان های اداری تنوع پوشش بیشتری نسبت به ساختمان مسکونی وجود دارد.

در بازسازی ادارات سلیقه کارفرما تأثیر ندارد زیرا ممکن است رنگی را انتخاب بکند که با محیط کار هماهنگی نداشته باشد.

زمانی که به کلمه بازسازی و نوسازی ساختمان برخورد می کنیم، فکر می کنیم که منظور بازسازی ساختمان های قدیمی است. اما گاهی اوقات ما نیاز داریم تا دکوراسیون منزل یا محل کار خود را تغییر دهیم.

بازسازی ساختمان های اداری

شما می توانید با بازسازی محل کار خود به عمر مفید آن بیافزاید. بازسازی و نوسازی و مقاوم سازی با توجه به تغییرات سریع علوم ساختمانی و آیین نامه ها و تحول در طراحی دکوراسیون، دارای اهمیت ویژه ای است.

زمانی که می خواهیم نوسازی را  شروع کنیم تقسیم بندی فضا، نورپردازی و دکوراسیون شیک و زیبا جز نکات مهمی هستند که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم. به طور معمول استفاده از ترکیبات رنگ قهوه ای تیره تأثیر زیادی در زیبای و شیک شدن دفتر کار دارد. اما امروزه استفاده از رنگهای زنده بیشتر استفاده می شود. مانند استفاده از مبلمان سفید و یا استفاده از ترکیب رنگهای قرمز و مشکی که در حال حاضر زیاد به چشم می خورد.